Новини проекту
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Чи потрібний електронний щоденник?
Як Вам новий сайт?

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

Батьківська сторінка

Дата: 10 січня 2018 о 21:46, Оновлено 14 березня 2018 о 18:09

Ви для дитини, а не вона для вас; ви повинні пристосовуватись до її природи, до її духовного стану.

Добролюбов

Психологічний супровід у школі

Супровід на етапі прийому й шкільної адаптації дітей

Супровід першокласників, що відчувають труднощі в шкільній адаптації  (навчанні, спілкуванні, самопочутті)

Супровід школярів у період закінчення початкової школи (кінець четвертого класу)

Супровід школярів у період адаптації в середній ланці

Супровідна робота в період підліткової кризи

Супровід школярів у старшій ланці (11-й клас)

Обдарована дитина у системі психологічної служби

Психологічні закономірності підготовки до тестування випускників, які повинні враховувати педагоги при навчанні:

1. Виділяти головне.

2. Бачити подібне й відмінне, порівнювати.

3. Працювати зосереджено.

4. Згадувати те, що потрібно для відповіді на запитання.

5. Узагальнювати та диференцію¬вати.

6. Міркувати та робити висновки.

7. Робити схеми-конспекти, в яких на окремих аркушах у вигляді логічних схем, моделей представлений зміст вивченої теми.

Психологічні тести

Тест на оцінку рівня конфліктності особистості

11-13 листопада 2013 р. було проведене тестування сімей «Стилі і методи виховання дітей в сім’ї». В опитуванні взяли участь 28 осіб. 2-є з них не додивились до кінця і не закінчили тестування, тому їх відповіді вважаються недійсними. З 26 батьків, анкети яких були оброблені, можна зробити такі висновки.
Троє з батьків (11,5%) вважають за необхідне виховувати дитину по-своєму, вважаючи, що вона повинна повністю повторити батьків. Вони забувають, що дитина повинна розвиватися і формувати в собі такі риси, як самостійність, незалежність, упевненість у собі, здатність до творчості у всіх її проявах. Вони вважають, що опікати дитину просто необхідно. Якщо вчасно над цим не замислитись, то це може призвести до того, що дитина, зіткнувшись із дорослим життям, може в ньому загубитися і не знайти себе. Такі методи вимагають осмислення і корекції.

Результати оброблених відповідей 22 батьків (84,6 %)показали, що в питаннях виховання вони прагнуть діяти сучасними методами, вважаючи, що дитина повинна багато чого зрозуміти з власного досвіду. Проте, у своїх методах виховання вони не завжди є послідовними: довіряючи своїй дитині розв’язувати самостійно проблеми і приймати рішення, вони іноді намагаються керувати, що викликає подив власної дитини і може призвести в подальшому до конфліктів і сварок. Таким батькам слід пам’ятати, що, одного разу прийняв рішення , необхідно бути послідовним щодо його реалізації.

І лише 1 з батьків (3,8%) , за результатами тестування, усвідомлює, що дитина не може прожити своє життя чужим розумом, і створюють у сім’ї всі можливі умови, щоб дитина могла навчитися розвивати власну ініціативу, логічне мислення, здатність до аналізу подій і явищ. Ці батьки не усуваються від виховання своєї дитини, а йдуть поруч з нею, спостерігаючи за тим, як вона будує свої взаємини з близькими, однолітками, вихователями та дорослими. Вони навчають свою дитину не тільки усвідомлювати власні помилки, але й створювати умови для їх самостійного виправлення. Їм подобається бачити поряд з собою розумну людину, яка дорослішає і прагне мислити.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.