Новини проекту
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Чи потрібний електронний щоденник?
Як Вам новий сайт?

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

Новини

13 жовтня 2020 року учнівський і педагогічний колективи взяли участь у заходах, приурочених Дню захисника України. Метою їх є формування в учнів розуміння понять «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни всіх поколінь та історичних віх.

Шкільна бібліотека активно долучилася до відзначення Дня захисника України. На першому поверсі розміщено тематичну виставку та огляд літератури "Герої-захисники Ізяславського району, які загинули в АТО".

13 жовтня 2020 року школа взяла участь у загальнорайонній акції до Дня захисника України. Лідери учнівського самоврядування провели інформаційні хвилинки у 1-11 класах на тему "Дякуємо нашим захисникам за мир! Ми пам’ятаємо про Ваш подвиг!". На дошці прикріпили імена учасників АТО, які не повернулися живими та квітку соняшника, як символ пам'яті про них.

6 жовтня 2020 р. учні та вчителі школи взяли участь у ІІІ Всеукраїнському уроці доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин "Щаслива лапа".

Депертамент освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації дипломом ІІ ступеня нагороджує учня 9 класу Тацина Івана Олександровича за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання/технологій.

Дипломом ІІ ступеня нагороджено учнів 9 класу Луцик Катерину, Гордійчук Софію, Франкова Віктора та Шилюка Мирослава за перемогу в обласному заочному конкурсі "Еврика в астрономії".

Шилюк Мирослав учень 9 класу посів ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій в 2019-2020 н.р.
Тацин Іван учень 9 класу посів І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання в 2019-2020 н.р.

Вітаємо переможців!

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про порядок оформлення сторінок класних журналів під час організації освітнього процесу за дистанційною формою.
2. Про переведення учнів 1-8 та 10 класів до наступних класів.
3. Про переведення учнів 9 класу.

До Дня Соборності України