Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Чи потрібний електронний щоденник?
Як Вам новий сайт?
Офіційне найменування:
Мислятинська гімназія Ізяславської міської ради
Тип навчального закладу:
Установа загальної середньої освіти
Населений пункт:
с. Мислятин
Адреса:
30344, вул. Центральна 3 с. Мислятин Шепетівський р-н Хмельницька обл.
Телефон:
0385232510 (Учительська)
O_Dovbish@i.ua

06.03.2024 команда учнів Мислятинської гімназії взяла участь у змаганнях з волейболу серед юнаків 9-х класів 2009 року народження та молодших в рамках ІІ етапу змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”. Зустріч юних спортсменів пройшла у спортивному залі комунального закладу «Ізяславська дитячо-юнацька спортивна школа» Ізяславської міської ради та Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради.

11 березня о 14:17 | Янкова Р. О. | немає коментарів

1 березня учні 9 класу Мислятинської гімназії долучилися до міжнародного парламентського онлайн-уроку "Південна Корея на підтримку України" та отримали сертифікат.

5 березня учні 5-9 класів Мислятинської гімназії відвідали ізяславський історико-краєзнавчий музей та ізяславську міську публічну бібліотеку. У музеї була представлена виставка мистецьких творів, авторства митців ізяславського краю, пов'язаних з Тарасом Григоровичем Шевченком "Мистецька Шевченкіада". Серед 14 робіт на виставці було 3 роботи майстринь з с. Мислятин Валентини Луцик, Галини Чижаківської, Наталії Гордійчук. Учні відвідали фотодокументальну банерну виставку "Сини волі в часи несвободи" приурочену репресованим діячам Української революції 1917-1921 рр., які поховані на території Заповідника "Биківнянські могили". У міській бібліотеці діти дізналися цікаві факти з життя Тараса Григоровича Шевченка, познайомилися з багатьма виданнями "Кобзара", декламували вірші поета.

27 лютого у Мислятинській гімназії пройшов захід "734 день незламності" приурочений до другої річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну та другої річниці загибелі Новітнього Героя Комонюка Віталія Сергійовича. На другому поверсі була виставка книг та військової амуніції, яку організувала бібліотекар сільської бібліотеки Наталія Гордійчук. Після заходу учні 7 класу, працівники гімназії та громадськість села відвідали могилу Комонюка Віталія.
Відлітають журавлиним клином
Душі воїнів загиблих в небеса.
Наші дні гіркіші від полину,
Згіркла від болю мамина сльоза.

23 лютого учні 9 класу взяли участь в онлайн-уроці, приуроченому до других роковин повномасштабного вторгнення рф на територію України, який проводив Освітній центр Верховної Ради України.

Стіна
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.